XXI Spotkania Trójmiejskich Teatrów Niezależnych

22.03.2019 - piątek:


16.00 „Moralność Pani Dulskiej” – Gdańska Akademia Seniora,


scenariusz i reżyseria:  Jan Orszulak


17.00 „Bóg Mordu” – Teatr Pozytywny,               


reżyseria i adaptacja Robert Kanaan


18.00 „Sceny z życia” - Teatr Pod Mostem,


reżyseria Agnieszka Grewling - Stolz


 


23.03.2019 - sobota


10.00 STTNKi – „ Baśń o rycerzu bez konia” – Teatr Barnaby, spektakl dla dzieci


17.00 „Burza” - Grupa Teatralna LUŹNY SKŁAD ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupsku.
             reżyseria Marzena Wojciechowska Orszulak, założyciel i opiekun grupy Agata Andrzejczuk
             video inscenizacje: Paweł Sadowski, muzyka na żywo: Maciek Różański


18.00 „Marzenia” - Grupa Teatralna „W Kaczych Butach”


                reżyseria: Magdalena Bochan – Jachimek, scenariusz: zespół


 


24.03.2019 – niedziela


17.00  „Etiuda bez tytuły” - Teatr Tańca Kiosk Ruchu działający przy ACK Alternator UG,


 opieka artystyczna: Agata Gregorkiewicz


18.00  „Żelazna Konstrukcja” - Teatr Re:Akcji,


reżyseria: Anna Kobiela – Kanaan, muzyka: Robert Kanaan, tekst: Maciej Wojtyszko,


20.30 Gość Przeglądu : „Złota Rybka przed 40-tką” – Magdalena Bochan - Jachimek,


tekst, reżyseria, produkcja: Magdalena Bochan-Jachimek, Koprodukcja: Teatr BOTO
Choreografia: Michał Cyran, Światło: Łukasz Sasko, Grafika: Anna Iliszko


 


31.03.2019 – niedziela


19.00 Premiera spektaklu: "Złe towarzystwo" - Nie-pokorny Teatr "Po godzinach"


reżyseria oraz tekst: Małgorzata Oracz, muzyka: Adrian Krawczyk, choreografia: Klet


 


 


 


Bilety:


 


wstęp wolny


Gość Spotkań - 10 zł


Spektakl Premierowy - zbiórka charytatywna


 


Kiedy ?
22-03-2019, piątek
23-03-2019, sobota
24-03-2019, niedziela
25-03-2019, poniedziałek
26-03-2019, wtorek
27-03-2019, środa
28-03-2019, czwartek
29-03-2019, piątek
30-03-2019, sobota
31-03-2019, niedziela
Godzina
16:00 - 21:00 16:00 - 21:00 16:00 - 21:00 16:00 - 21:00 16:00 - 21:00 16:00 - 21:00 16:00 - 21:00 16:00 - 21:00 16:00 - 21:00 16:00 - 21:00
Wstęp Wstęp płatny
Kategoria Festiwal