PIROGRAFIA

Już od stycznia w Windzie startujemy z zajęciami z pirografii. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu w godzinach popołudniowych.


Pirografia ma w sobie coś magicznego. Pozwala obłaskawić ogień i zdobić nim drewniane przedmioty. Daje bardzo trwałe i wyjątkowe rezultaty. Uczy cierpliwości, wytrwałości i pokory. Jest czymś zupełnie innym niż szkicowanie, czy malowanie. Wciąga. – mówi Beata Kośmider, instruktorka zajęć.


 


 


Beata Kośmider, pirografią zajmuje się hobbystycznie od kilku lat. Motywy przewodnie jej prac, które gościły m.in. w białowieskiej kawiarni Walizka Art i w świnoujskim Forcie Anioła, to natura m.in. żubry, koty, wilki, lasy i góry. Zafascynowana drewnem i (paradoksalnie!) zaangażowana w ochronę drzew. Mogliście Państwo z nią już wypalać podczas Obrazów Ogniem Malowanych w 2017 roku organizowanych przez PLAMA GAK.


 


Wiek uczestników : od 18 roku życia


Koszt miesięczny zajęć to 90 zł za osobę, zapewniamy urządzenia oraz materiały, szczegółowy termin (dzień, w którym odbywać się będą zajęcia) podany zostanie w późniejszym czasie.


 


Wstęp Wstęp płatny
Kategoria Artystyczne